Tablo

W dobie rozszalałych portali społecznościowych i mnóstwa ?znajomych? w działach ?ZNAJOMI? wcale nie jest nam łatwiej dotrzeć do starych znajomych sprzed lat. Większość z nas przyzna, że z chęcią pooglądałby dziś swoje koleżanki, kolegów z przedszkola, podstawówki, czy gimnazjum i siebie oczywiście na tle innych. Wygrzebane stare zdjęcia, z przedszkola, sprzed kilkudziesięciu lat, zawsze będzie mile wspomniane. Aby te cudowne chwile nie uleciały, abyśmy mogli się nimi cieszyć i chwalić wspomnieniami przed swoimi dziećmi i wnukami, nie polegajmy tylko na wspomnianych portalach społecznościach. 
STARE DOBRE TABLO NIE ODCHODZI WCALE DO LAMUSA.
W naszej ofercie znajdą Państwo przedszkolno/szkolne TABLO, w kolorach i wzorach, jakie prezentujemy na poniższych zdjęciach. Na życzenie grawerujemy dowolny napis w cenie TABLO. 
W standardowej cenie naszego TABLO znajdą Państwo: 
  • Album w twardych okładkach
  • Dwa zdjęcia (format A4) na środkowych okładkach wewnętrznych (np. lewa strona – zdjęcie przedszkola/szkoły, prawa strona ? zdjęcie portretowe dziecka),
  • W środku jako przekładka – zdjęcie całej grupy/klasy oraz
  • Gratis – zdjęcia do legitymacji (szt. 4).

Format i zawartość TABLO można dowolnie modyfikować. W tym zakresie nie mamy żadnych ograniczeń. Wszystkie zdjęcia do TABLO naświetlamy na urządzeniach NORITSU PRO oraz EPSON wykorzystując maksymalnie ich możliwości. Formaty zdjęć oraz fotoksiążki drukujemy z wykorzystaniem pełnego zakresu barw, jaki daje między innymi papier Kodak Endura Premier.

Ceny Tablo uzależniamy od liczby zamówionych egzemplarzy.
Zapytaj o wzór i zawartość TABLO dla siebie.
Zamów dodatkowe fotogadżety.
 Łączone zamówienia mają zawsze niższą cenę.