Pakujemy odbitki

Na życzenie Twoje odbitki zostaną elegancko zapakowane, zdjęcia nagrane na płytę CD z wydrukowaną etykietą, a całość równie elegancko zapakowana.

Oferujemy piękne opakowania w kolorze brąz, białym lub kolorowe dla formatów zdjęć od 10×15 do 20×30, do wyboru w formie eleganckich kopert (mniejsza liczba odbitek) lub różnych pudełek z okienkami (większa liczba odbitek).

Odbitki pakujemy gratis dla odbitek od 10 sztuk w górę. Płyta CD ze zdjęciami z naszej sesji zostanie nadrukowana np. kardem z sesji zdjęciowej i elegancko zapakowana w brązową lub białą ozdobną kopertę.

Na życzenie również możemy ozdobić opakowania eleganckimi naklejkami z Twoim logo lub dowolnym, krótkim napisem.

Naszą ofertę w zakresie eleganckiego pakowania wciąż rozszerzamy.

Odwiedź nas.

 

Odbitki

Odbitka, nawet ta najpiękniejsza, wywołana na najlepszym papierze lecz bez odpowiedniej oprawy, dużo traci.Namawiamy Państwa, aby nasze odbitki (i nie tylko nasze) prezentowane były w odpowiedni sposób. Wybór w tym zakresie jest ogromny.
Jednym z naszych pomysłów i propozycji jest odbitka na piance.
Proponujemy zdjęcia podklejone 5’cio milimetrową pianką. Taka fotografia idealnie nadaje się do postawienia na meblu, przyklejenia na ścianie czy też wielokrotnego pokazywania znajomym bez obawy o zniszczenie. Oferta dotyczy wszystkich formatów, jakie wywołujemy w naszym Studio.
Poniższe zdjęcia prezentują przykład fotografii podklejonej taką właśnie pianką.
Wykonujemy podklejenia tylko 5’cio milimetrową pianką w kolorze białym.
Koszt podklejenia uzależniamy od ilości zamówionych odbitek.
Uwaga: fotografii, nawet tej podklejonej pianką nie należy przechowywać w wilgotnych miejscach.